Portret osobisty

Tworząc portret osobisty, staram się pokazać Piękno w jego pierwotnym sensie. Piękno to więcej niż wygląd, seksualność i pierwsza reakcja przedstawiciela przeciwnej płci na Ciebie. Błędem jest uzależnianie piękna od czyjegoś gustu, mody lub technologii obróbki zdjęć. Kobietom robię zdjęcia tak, aby pozostały sobą.

 

Twoja historia jest dla mnie ważna. Wyjątkowość. Autentyczność. Ekskluzywność. Mam indywidualne podejście do każdej osoby. Nie mam szablonów. Zadbam o każdy szczegół, ustawienie czy pozę. Pomogę wybrać ubrania, makijaż i fryzurę. Sama tworzę obraz i wkładam w niego całe serce. Rozumiem, jakiego wyniku pragnie kobieta. Zawsze komunikuję się z modelką, gdy pracuję. Podaję konkretne instrukcje. Staram się robić dla innych zdjęcia jakich chce sama dla siebie.

Mój styl fotografowania polega na wykonywaniu stosunkowo wielu ujęć. Ale cel nie tkwi w ilości, lecz w tym by móc wybrać najlepsze kadry. W końcu spontaniczne zdjęcia są szczególnie dobre!

Ile obrazów mogę wydobyć podczas sesji? Na moim zdjęciu obraz jest zawsze jeden - piękna kobieta. Podczas fotografowania najpierw próbuję zidentyfikować mocne strony modelki, a dopiero potem zajmuję się twórczą częścią procesu.

Sesja zdjęciowa dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby jest bardziej luksusem niż koniecznością. To przyjemny wypoczynek, możliwość zobaczenia siebie z innej strony i poczucia nowego potencjału. A jeśli podzielasz mój pogląd na fotografię, będę bardzo szczęśliwa, że zwróciłaś się właśnie do mnie.

 

W razie potrzeby wystawiam fakturę.

 

Zarezerwuj termin twojej sesji lub zamów Voucher podarunkowy.