Portret biznesowy

Na stronach internetowych lub w rocznym raporcie firmy, w sieciach zawodowych i społecznościowych Twoja osoba – to jedno zdjęcie, które przedstawia Cię kolegom, partnerom biznesowym i przyjaciołom. Dodaj do tego zdjęcie do CV, kampanii wyborczej, bloga osobistego lub biznesowego, prospektu firmowego oraz dyplomu - a będziesz mieć dziesiątki powodów, aby zainwestować w wysokiej jakości portret.

Podczas sesji wykonam przekonujące, ale jednocześnie prawdziwe zdjęcia, które ściśle spełniają wymogi reprezentacji zawodowej i wizualne standardy wiodących ilustrowanych magazynów biznesowych.

 

Pierwsze wrażenie jakie odnoszą inni mocno wpływa na postrzeganie Ciebie jako specjalisty i osoby. Dobry portret pomoże wyróżnić CV podczas ubiegania się o prestiżową pracę. Dla polityka, na każdym etapie kariery, odpowiednie zdjęcie na billboardach, plakatach wyborczych i ulotkach może oznaczać sympatie i popularność wśród wyborców. Szef firmy, dzięki wysokiej jakości fotografiom, otrzyma dodatkowe wsparcie od kolegów i podwładnych. Każde przedsiębiorstwo, którego pracownicy są skutecznie reprezentowani w Internecie i poligrafii firmowej, będzie wyglądać bardziej solidnie w oczach partnerów.

 

Konsultanci biznesowi i psychologowie twierdzą, że dobry wizerunek zawodowy w sieciach biznesowych pełni niemal taką samą rolę jak list polecający w bezpośredniej komunikacji.

 

Jak wygląda sesja biznesowa?

 

Moje sesje portretowe są naładowane pozytywną energią, dają poczucie dodatkowej pewności siebie, odbywają się w lekkiej atmosferze.

 

  • Przed sesją omawiamy estetykę przyszłych portretów. Moje portfolio może powiedzieć wiele na ten temat.

  • Profesjonalny wizażysta przygotuje Cię do fotografowania.

  • Razem dobierzemy ubrania i akcesoria z tego, co zabrałeś ze sobą.

  • Zrobimy wystarczająco ujęć, aby uzyskać najlepszy rezultat.

  • Zdjęcia do obróbki wybierasz Ty.

Sesja portretowa trwa około 2 godzin. Sama wykonuje zaawansowany retusz wybranych zdjęć, będąc specjalistą z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie postprodukcji cyfrowej. W razie potrzeby wystawiam fakturę.

Jak się przygotować do sesji biznesowej?

 

  • Przygotuj stroje biznesowe, w których czujesz się pewnie i wygodnie.

  • Postaraj się wybrać ubranie o gładkiej fakturze i bez deseni - wtedy twój portret będzie dobrze wyglądał zarówno w dużym, jak i małym formacie.

  • Wizażysta pracuje przede wszystkim z twarzą. Dlatego warto przed sesją zamówić wizytę u sprawdzonego fryzjera. 

  • W dzień przed sesją postaraj się wyspać.

  • Ogólnie – zrelaksuj się, a moje doświadczenie zagwarantuje dobry wynik.

 

Zarezerwuj termin Twojej sesji biznesowej.