Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_01
Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_01

Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_02
Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_02

Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_03
Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_03

Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_01
Victoria_Nekrasova_GaleriaŁTF_01

1/3

Założycielem Portrait Persona jest Victoria Nekrasova - fotograf z wyższym wykształceniem artystycznym. Od 2005 roku zajmuje się fotografią mody i portretem.

Wąska specjalizacja Victorii jako fotografa i wieloletnie doskonalenie umiejętności to gwarancja nieskazitelnego i niepowtarzalnego rezultatu.

 

Doświadczenie, otrzymane w trakcie długiej pracy w branży modowej, z firmami odzieżowymi, które zawsze mają bardzo krótkie terminy na wprowadzenie nowych kolekcji ubrań na rynek, rozwinęło u Victorii wyjątkowe poczucie punktualności i stricte dotrzymanie terminów wykonania zleceń.

Victoria sama robi całą postprodukcję, posiadając umiejętności retuszera na poziomie najlepszych specjalistów tego profilu. Gotowe obrazy oddają kolor i fakturę skóry oraz inne szczegóły twarzy na poziomie zdjęć na okładkach wiodących ilustrowanych czasopism o biznesie, polityce i modzie. Te fotografie wyglądają równie imponująco na stronie Facebooka i wielkoformatowym plakacie.

 

Istnieje wiele przykładów tego, kiedy zdjęcia Victorii pomogły ludziom zaistnieć w kategoriach osobistych, zyskać większe zaufanie do siebie i dać innym pełne uznanie najbardziej atrakcyjnych cech ich osobowości.

Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz nawiązać współpracę, zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 578 360 075

e-mail: persona.victoria@gmail.com

Kontakt

Warszawa

+48 578 360 075

persona.victoria@gmail.com

 

Сообщение отправлено, спасибо!